Het tweede viertal van Krimpen werd een maand geleden kampioen van groep 1B. Een mooie /afgemeten prestatie! In de slotwedstrijd van Krimpen moest minimaal gelijk worden gespeeld. Er waren immers al voldoende matchpunten verzameld. En "natuurlijk" werd het dus ook 2-2.
Een kort verslag van de wedstrijd: Op het eerste bord maakte de tegenstander van Michel een paar fouten, en deze werden direct afgestraft. Een snel punt. Het was lang wachten op het volgende punt. In het middenspel werd Joost ongeduldig, en ging onterecht op avontuur uit. Dit kostte een kwaliteit en uiteindelijk ook de partij. Thomas moest in de opening een passievere stelling toestaan, maar ook in de rest van de partij kon hij niet onder de druk uit. In het eindspel werd de mindere activiteit hem fataal. David offerde in de opening een pion voor initiatief. David kreeg aanval, maar zijn tegenstander verdedigde erg goed. Op het moment dat Anton Molenaar uit de druk leek te komen vond David een vernietigende zet. Een combinatie die zo in een oefenboekje van de stappenmethode kan worden opgenomen. David was de held van de avond!
Het tweede team speelt in een poule waarbij tegen elke tegenstander twee keer wordt gespeeld. In de eerste wedstrijd werd met 4-0 verloren tegen Onesimus, maar gelukkig voor ons had Onesimus punten gemorst tegen zowel WSV Internos en Ashtapada. Met Ashtapada hadden wij dit seizoen geen probleem. Beide wedstrijden werden overtuigend gewonnen (beide 3-1). De ene wedstrijd met onze teamleider, en de andere wedstrijd zonder onze teamleider. Zonder Joost (met 3 man) ging het een stuk makkelijker ;-) Tegen WSV wonnen wij de eerste wedstrijd, maar met 2 goede invallers bleven wij steken op 2-2.
Onze 3 invallers (Jonathan, Bert en Samantha) krikten het doelsaldo wat omhoog (2 uit 3). Onze laatste man (Joost) behaalde slechts 1 punt, maar moest helaas ook een paar keer verstek laten gaan. Thomas heeft net als Joost een langzaam stijgende ratinglijn, maar beide kwamen dit seizoen niet onder par. David, Thomas en ik streden dit seizoen om bord 1 (dit viertal speelt bijna altijd op rating). Thomas eindigde 1 ratingpunt boven reuzendoder David. David behaalde 3,5 punt uit 6 tegen 1800+-tegenstanders. Ik haalde een punt meer (maar tegen zwakkere tegenstanders).
surrogaat-teamleider
Michel
Reactie plaatsen
Reacties